• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322939217
  • https://www.instagram.com/aluminyumcengiz/
info@cengizaluminyum.com - 0532 293 92 17 

Hakkımızda


Cengiz Alüminyum; Ertuğrul CENGİZ ( Cengiz Usta) tarafından kurulup,  01.10.1990 tarihinde faaliyete geçmiştir. Firmamız; sürekli büyüme ve ilerleme vizyonu ile; Aydın 3. Sanayide bulunan işyerinde, konusu ile ilgili imalat ve projelendirme hizmeti sunmaktadır.

Firmamız; bünyesinde bulunan, konusunda uzman teknik kadrosuyla projelendirme işlerini ve uygulama işlerini büyük bir özenle yerine getirmektedir.

 Çünkü biz kalite ve sağlamlığı bir yana bırakıp fazla maddi kazanç sağlayarak gelecekte oluşabilecek olumsuzlukların sorumlusu olmak istemiyoruz.

Isı yalıtımlı ve yalıtımsız her türlü alüminyum doğrama, alüminyum giydirme cephe, poikarbonat ışıklık, kompozit levha – kompozit cephe kaplaması, PVC kapı ve pencere imalatı, fotosel kapı-endüstriyel kapılar ve güvenlik bariyerlerinden oluşan otomasyon sistemleri, her türlü asma tavan imalatı ve montajı işlerinizi yapmaktayız.

Bugüne kadar Aydın ve civarı ( Muğla – Marmaris – Bodrum ) birçok projede, sektörümüzle ilgili konularda bulunup  aldığımız işleri, üstün ahlak ve sorumluluk bilinciyle zamanında, düzenli, kaliteli malzemelerle, kaliteli  teknik kadro ve işçilikle teslim ettik. Böylelikle birlikte iş yapmış olduğumuz tüm dostlarımızın  takdir ve teşekkürlerine mazhar olduk.

Konularımızla ilgili her türlü talebinizi en kısa sürede ve en anlaşılır biçimde tasarlama ve projelendirme için her zaman hizmetinize hazırız.

 Bu hizmet anlayışı ve üretim bilincimizle sizlerden aldığımız güçle daha güzel yapılar için EL ELE.